BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR DEDİK ÇEYİZ DESTEĞİNDE BULUNDUK

İl Kadın Kolları Başkanlığımızın başlattığı ve Sosyal Politikalar Birim Başkanın yürüttüğü "Çeyiz Yardımı" projesi ile gençlerimizin tatlı telaşlarına yardımcı, mutluluklarına ortak olduk.

Her genç, evlilikle hayatında yeni bir yolculuğa çıkar. İl Kadın Kolları Başkanlığımızın başlattığı ve Sosyal Politikalar Birim Başkanın yürüttüğü çalışmada gençlerimizin tatlı telaşlarına yardımcı, mutluluklarına ortak olmak amacıyla 39 İlçemizde başlattığı "Çeyiz Yardımı" projesi kapsamında çalışmalar başladı Bu bağlamda;

Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanımız Gaye Zayıf öncülüğünde hazırladığımız hediyeleri İl Başkanımız Av. Dr. Rabia İlhan nezaretinde Sema kardeşimize teslim ederek mutluluğuna ortak olduk.

Eyüpsultan Kağıthane ve Şişli ilçelerimiz olarak ortak bir çalışma gerçekleştirdik. Eyüp Sultan ilçemizde Mine kardeşimize İl Kadın Kolları Başkanımız Av. Dr. Rabia İlhan, İl Kadın Kolları Sosyal Politikalar Birim Başkanı Çiğdem Çavdar, İlçe Başkanımız Hacer Attila Kağıthane İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Sevinç, Şişli Kadın Kolları Başkanı Nurdan Özavcı ve komşu ilçelerden gelen misafirlerimizle birlikte çeyizlerimizi teslim ettik.

Esenyurt ilçemizde Duygu kardeşimiz için İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Harika Yıldırım Öztürk başkanlığında Esenyurt teşkilatı olarak, Beylikdüzü ve Arnavutköy ilçe teşkilatlarımız ile birlikte hazırlanılan çeyizleri İl Başkanımız Av. Dr. Rabia İlhan, İl Başkan Yardımcımız Çiğdem Çavdar ve İlçe Başkanlarımız teslim etti.

Sancaktepe ilçemiz de Başkanımız Sefanur Akça ile birlikte evlilik hazırlığında olan genç kızlarımıza karınca kararınca destek oldu.

Çatalca, Büyükcekmece, Silivri ve Esenler ilçe teşkilatlarımızın emekleriyle hazırlanıp bereketlenen çeyizlerimiz, Çatalca ilçemizden evlilik hazırlığında olan Serayi kardeşimize teslim edildi. Tuzla, Ümraniye, Küçükçekmece, Bahçelievler ilçelerimiz ‘Gelin Kız Çeyiz Projesi’ kapsamında tüm mahallelerimizden ve yönetimlerimizden gelen çeyizlik hediyeler mutlu günlerin de hayatın yükünü hafifletmek için evliliğe adım atacak kızlarımıza, teslim edildi.

Haberin görselleri