Kadın Belediye Başkanlarımıza Başkanımız Rabia İlhan’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkanımız Av. Dr. Rabia İlhan Yerel seçimlerin tamamlanmasıyla göreve atanan, Kadın Belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkanımız Rabia İlhan, ziyaretlerine ilk olarak Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanan Helin Görgülü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcımıza adına dikilen fidan sertifikasını taktim ederek, görevinde başarılar dileyen başkanımız Rabia İlhan, Bahçelievler ilçe teşkilatımızın bel kemiği olan Mahalle başkanlarımız ile biraraya geldi. Toplantı esnasında mahalle başkanlarımızla birebir istişare etti. 

Başkanımız Av. Dr. Rabia İlhan aynı hafta içersinde ziyaretlerine ara vermeden, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcımız, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nurcan Öztürkmen’i ziyaret etti. Görevinde Başarılar dilediği, Başkan Yardımcımıza adına dikilen fidan sertifikasını taktim etti. 

Başkanımız Rabia İlhan, Sultangazi İlçe Kadın Kolları mahalle başkanlarımızla da bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Teşkilatımızın önemli yapı taşları olan mahalle başkanlarımızla birebir çalışmalarını dinleyerek istişarelerde bulundu. 

Başkanımız Rabia İlhan “Tüm teşkilatlarımız ile samimi gayretimiz ve çalışmalarımızla milletimizin en güzel umudu yine AK Parti olacaktır.” dedi ve toplantı sona erdi.

Başkanımız Rabia İlhan’a ziyaretleri esnasında, Başkan Yardımcılarımız ve İl Yönetim Kurulu Üyesi İlçe koordinatörleri eşlik etti.