Haberler
Belediye Başkanlarımızın Eşleriyle Buluştuk
AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanımız Av. Özlem Zengin Topal, Belediye Başkanlarımızın eşleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyemiz Sevil Aygün’ün ev sahipliğinde Bayrampaşa’da gerçekleşen toplantıya İl Başkanımızın eşi Gülser Babuşçu, Büyükşehir Belediye Başkanımızın eşi Özleyiş Topaş, İlçe Belediye Başkanlarımızın eşleri ile İl Kadın Kolları Yürütme Kurulu Üyelerimiz katıldı.

Karşılıklı sohbet halinde gerçekleştirilen buluşmada, İl Kadın Kolları Başkanımız Av. Özlem Zengin Topal, AK Parti İstanbul Kadın Kolları’nın son altı aylık dönem içerisinde yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi akardı. Başkanımız,  önümüzdeki seçimlerde iyi bir strateji ile çalışmalara devam edileceğini, bu çerçevede, “öncelikle ilçelerimiz arasındaki standardı sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Diğer yandan teşkilatlarımızı tekrar gözden geçiriyor, daha iyi ekiplerle neler yapabiliriz in cevabını arıyoruz.” dedi”.

Av. Özlem Zengin Topal konuşmasında, belediye başkanlarımızın eşleri tarafından yapılan sosyal çalışmalarda teşkilat ile ortak hareket etmenin daha etkin olacağının altını çizdi. Yaklaşan yerel seçimlerde de bir kadın belediye başkanı çıkarmayı arzu ettiğini ifade etti.

Konuşmasında, “AK Partili başkanların idare ettiği belediyelerin tamamında hizmet üretiliyor, yatırımlar yapılıyor, şehrin çehresi değişiyor. İnanıyorum ki önümüzdeki yerel seçimler AK Parti’nin belediyecilik anlayışının tüm ilçelere kazandırıldığı bir dönemi de beraberinde getirecektir.” dedi

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İl Başkanımızın eşi Gülser Babuşçu, “Hepimiz biliyoruz ki “Yuvayı dişi kuş yapar” AK Partinin başarısında kadınlarımızın çalışmaları önemli bir yer tutmakta. Bu anlamda İstanbul Kadın Kollarımızın çalışmaları çok başarılı buluyorum.” dedi.

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanımızın eşi Özleyiş Topbaş, sizler siyasi faaliyette bulunuyorsunuz. Bizler sosyal faaliyetlerle sizleri destekliyoruz.  İstanbul Kadın Kolları’nın çalışmalarını çok etkili bulduğunun altını çizen Topbaş, davete ilişkin memnuniyetini ifade ederek,  AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Özlem Zengin Topal ve ekibine teşekkür etti.

Yaklaşık üç saat süren toplantının akabinde, Başkanımız Av. Özlem Zengin Topal toplantıya teşriflerinden ötürü konuklara ayrı ayrı teşekkür ederek, en kısa sürede ortak bir projede bir araya geleceklerinin bilgisini aktardı ve konuklara birer kitap hediye etti.