Haberler
İSTANBUL İL KADIN KOLLARI BAŞAKŞEHİR’DE

Ak Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Sayın Özlem Zengin Topal Ve İstanbul İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Başakşehir İlçe Kadın Kolları Başkanlığındaydı.
İl Kadın Kolları Başkanlığı Haftalık Yönetim Kurulu Toplantılarını  Ayda Bir Kere İlçelerde Yapma Kararı Almıştı Ve  İlk İlçe Olarak Başakşehir’i Seçtiler.

Başakşehir İlçe Kadın Kolları Yönetim’inin Ve İstanbul Kadın Kolları Yönetim’inin Kendilerini Tanıtmasıyla Başlayan Görüşme, Başakşehir İlçe Kadın Kolları Tanıtım Ve Medya Birimi Tarafından Hazırlanan Ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Erol Tarafından Anlatılan Başakşehirin Tanıtımı Ve Başakşehir Kadın Kollarının Kuruluşundan Bugüne Kadar Yaptıkları Çalışmalarının Özetlendiği Sunum Gösterisiyle Devam Etti. Sayın Topal, Başakşehir Kadın Kolları Yönetimine Tam Katılımından Dolayı Teşekkür Ettikten Sonra Haftalık Gündem İle İlgili Açıklamalar Yaptı. Başakşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayın Özlem Erol Un Çiçek Takdiminden Sonra Sayın Özlem Topal ‘Da İlçe Başkanlığı’na Getirdikleri Hediyeyi Verdi.Daha Sonra İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başakşehir İlçe Toplantı Odasında Toplantılarını Yaptılar.

Toplantı Sonrası İl Yönetimi Memnuniyetlerini Belirterek  İlçe Binasından Ayrıldılar